Ako Fixoprost
účinkuje?

Problém s močením alebo príliš časté návštevy toalety môžu človeku poriadne znepríjemniť život. Ide o prejavy zväčšenej prostaty. Fixoprost obsahuje koncentrovanú zmes účinných látok, vďaka ktorej príde úľava. Zabudnite na nočné návštevy toalety a dlhé chvíle strávené snahou vyprázdniť sa.

Problémy s močením spôsobuje zväčšená prostata. Fixoprost vám pomôže dostať prostatu opäť pod kontrolu a predísť ďalším komplikáciám. Prečítajte si aj informácie o zložení Fixoprostu, aby ste získali ucelený náhľad na jeho účinky.

Ako fixoprost funguje

Dávkovanie Fixoprostu

Fixoprost pilulky

Fixoprost je účinný prípravok na prostatu a zároveň myslí ja na vaše pohodlie. Nemusíte užívať niekoľko tabletiek denne, prípadne sa trápiť s nepraktickým dávkovaním po lyžičkách.

Stačí ak užijete jednu kapsulu denne a o ostatné sa už postará sila koncentrovaných bylinných extraktov. Prípravok zapite akýmkoľvek nealkoholickým nápojom. Tak jednoduché môže byť riešenie problémov s prostatou. Fixoprost obsahuje až 60 kapsúl, takže jedno balenie vydrží na dva mesiace užívania. Nikdy neprekračujte ustanovené dávkovanie.

Zlepšenie pocítite už v priebehu dvoch týždňov. Fixoprost je vhodné užívať dlhodobo. Ak zotrváte, budete sa môcť tešiť zo znamenitých výsledkov.

Čo by ste o Fixoproste ešte mali vedieť?

Vedľajšie účinky a Fixoprost

Fixoprost sa skladá len zo surovín vysokej farmaceutickej kvality, v štandarde GMP. Obsahuje iba rastlinné zložky. Pri užívaní Fixoprostu neboli zistené žiadne negatívne vedľajšie účinky na ľudský organizmus. Vďaka extraktu z Ginka dvojlaločného sa počas užívania Fixoprostu môžete cítiť vitálnejšie.

Môže sa Fixoprost kombinovať s inými liekmi?

Doposiaľ neboli zistené žiadne interakcie medzi Fixoprostom a inými liekmi. Fixoprost obsahuje len prírodné zložky. V prípade že si všimnete akékoľvek neočakávané reakcie v súbehu s užívaním iných liekov, poraďte sa s vašim lekárom alebo lekárnikom.

Môže sa Fixoprost užívať dlhodobo?

Áno, Fixoprost môžete užívať dlhodobo. Neboli zistené žiadne negatívne vplyvy na organizmus počas dlhodobého užívania. Dlhodobé užívanie sa naopak odporúča. Úľava totiž prichádza postupne, v priebehu približne dvoch týždňov.

Kedy Fixoprost nepoužiť?

Ak trpíte alergiou na akúkoľvek zložku Fixoprostu, neužívajte ho. Ak trpíte akútnym, alebo zhubným ochorením prostaty, mali by ste v prvom rade vyhľadať pomoc odborného lekára. Užívanie Fixoprostu je tiež nevhodné v prípade, ak vaše problémy s močením spôsobujú iné príčiny ako nezhubné zväčšenie prostaty.

Prečítajte si recenzie na Fixoprost
Skladom

Vyberte si z ponuky
výhodných balíčkov

Bezpečný nákup
Rýchle doručenie
Diskrétne balenie
No products found