Otázky spojené s užívaním
tabletiek Fixoprost

 • Môže sa Fixoprost kombinovať s alkoholom?
  Viac

  Kombinácia Fixoprostu s alkoholom nie je problém. Je však potrebné vziať do úvahy škodlivosť alkoholu pre ľudský organizmus. Ak pijete pravidelne a veľa, zvážte zníženie spotreby alkoholu.

 • Ako sa má Fixoprost správne dávkovať?
  Viac

  Užívajte jednu tabletku raz denne. Je vhodné zapiť ju dostatočným množstvom tekutín. Na príklad vodou alebo ovocnou šťavou. O ostatné sa už postarajú koncentrované účinné látky ktoré Fixoprost obsahuje.

 • Má Fixoprost vedľajšie účinky?
  Viac

  Žiadne negatívne vedľajšie účinky na ľudský organizmus neboli zistené. Počas používania Fixoprostu sa však môžete cítiť vitálnejšie a pociťovať nárast celkovej energie. Je to spôsobené niektorými prírodnými extraktami vo výživovom doplnku Fixoprost. Dajte si však pozor, v prípade, že u vás bola diagnostikovaná alergia na akúkoľvek zložku Fixoprostu. V takom prípade ho rozhodne neužívajte.

 • Môže sa Fixoprost užívať dlhodobo?
  Viac

  Áno užívanie Fixoprostu počas dlhšieho obdobia je vhodné a odporúča sa.

 • Môže sa Fixoprost užívať aj ako prevencia?
  Viac

  Fixoprost môžete užívať aj v prípade, že ste zatiaľ nezaznamenali žiadne problémy s prostatou. Vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu ide o vynikajúcu formu prevencie.

 • Kto by nemal Fixoprost užívať?
  Viac

  Fixoprost by ste nemali užívať, ak trpíte veľmi vážnym alebo akútnym zväčšením prostaty, ktoré sa prejavuje niekoľko desiatok hodín trvajúcou neschopnosťou vymočiť sa. V takomto prípade je potrebné čím skôr vyhľadať lekára, alebo pohotovosť. V prípade že vám bolo diagnostikované zhubné ochorenie prostaty, Fixoprost neužívajte. Nemalo by to vplyv na zlepšenie vášho stavu. Fixoprost nepoužívajte ako náhradu liekov, ktoré vám predpísal váš lekár. Môžete ho užívať v súbehu s liekmi, vždy sa však držte rád lekára alebo lekárnika.

 • Ako rýchlo tabletky zaberú?
  Viac

  Fixoprost začína účinkovať rýchlo, ale nie zo dňa na deň. Zlepšenie a úľavu môžete pozorovať už po dvoch týždňoch od začatia užívania tabletiek.

 • Môže sa Fixoprost kombinovať s inými liekmi?
  Viac

  Doposiaľ neboli zistené žiadne interakcie medzi Fixoprostom a inými liekmi. Tie však nie sú vylúčené. V prípade že si všimnete akékoľvek neočakávané reakcie na Fixoprost v súbehu s užívaním iných liekov, poraďte sa s vašim lekárom alebo lekárnikom.

Otázky ohľadom dopravy a platby

 • Neprišiel mi žiadny tovar. Prečo?
  Viac

  Ak vám neprišiel žiaden tovar, môže to mať dve príčiny. Problém môže byť na strane doručovacej služby alebo sa niečo pokazilo na našej strane. V každom prípade sa neváhajte obrátiť na centrum podpory zákazníkov. Ochotne a rýchlo problém s doručením vybavia. Kontakt nájdete na tomto odkaze. Pred tým ako zavoláte, prosím pripravte si číslo objednávky. Urýchli sa tk vybavenie vašej požiadavky.

 • Posielate tovar diskrétne?
  Viac

  Áno. Všetky zásielky ktoré sú expedované z nášho logistického strediska sú diskrétne. Znamená to, že na nich nie je žiadna zmienka o názve internetového obchodu a ani žiadna iná reklama, ktorá by mohla naznačovať obsah balenia. Na obálke nájdete iba vašu adresu a adresu nášho logistického centra.

 • Môžem platiť kartou?
  Viac

  Platba kartou je možná a je momentálne zabezpečovaná prostredníctvom bezpečnej služby Card Pay od spoločnosti Tatra banka a.s.. V prípade že si vyberiete platbu kartou, na platobnú bránu budete presmerovaní ihneď po odoslaní objednávky.

 • Ako dlho trvá kým mi Fixoprost odošlete?
  Viac

  Prijaté objednávky sa snažíme vybavovať veľmi rýchlo. Ak si objednáte do 11:00, tovar dokážeme expedovať ešte v daný deň. Ak si objednáte neskôr, tovar bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.

 • Ako rýchlo bude tovar doručený?
  Viac

  To záleží od prepravnej metódy ktorú ste si vybrali. Po vyexpedovaní tovaru, trvá doručenie poštou približne dva pracovné dni. Ak ste si vybrali kuriérske doručenie, tovar dostanete už na druhý deň od odoslania zo skladu. Viac informácií o dobe doručenia sa ale dozviete v prehľadnej tabuľke na stránke dodacie podmienky.

 • Máte aj osobný odber?
  Viac

  Áno, máme! Osobný odber je možný len v prípade že ste si tovar vopred objednali, či už prostredníctvom internetového obchodu, alebo telefonicky. Ak ste si objednali do 11:00 tovar si môžete prevziať ešte v daný pracovný deň. Inka je z pravidla nachystaný na ďalší pracovný deň. Prosím vždy počkajte na SMS a emailové oznámenie, že tovar už bol pripravený na prevzatie. Viac o osobnom odbere nájdete na stránke dodacie podmienky.

 • V prípade nespokojnosti môžem Fixoprost vrátiť?
  Viac

  Áno, samozrejme. V prípade že nie ste z akéhokoľvek dôvodu s Fixoprostom spokojní, máte právo na vrátenie peňazí. Peniaze sa vracajú do 15 dní za každé neotvorené balenie. Viac informácií o tom, ako tovar vrátiť, nájdete v spodnej časti dodacích podmienok.

Ďalšie informácie

 • Dá sa Fixoprost kúpiť aj v lekárni?
  Viac

  Fixoprost kúpite v každej dobrej lekárni. Je dostupný v primárnej distribučnej sieti a každá lekáreň vám ho môže zabezpečiť. Informujte sa o dostupnosti Fixoprostu vo vašej lekárni.

  Niektoré lekárne nemusia mať Fixoprost skladom. Nenechajte sa odradiť a žiadajte aby vám lekáreň Fixoprost zabezpečila. Lekárnik to pre vás ochotne urobí.

 • Môžem si uplatniť zľavy na Fixoprost?
  Viac

  Áno, ak ste držiteľom zľavového kupónu, môžete jeho unikátny kód vložiť do kolónky počas objednávkového procesu a zľava vám bude automaticky zarátaná. Uvidíte to hneď po zadaní správneho alfa-numerického kódu kupónu.

Mám ďalšie otázky

V prípade že máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom formulára ktorý nájdete nižšie. Alebo nám jednoducho zavolajte. Všetky kontakty nájdete na stránke kontaktov.

Skladom

Vyberte si z ponuky
výhodných balíčkov

Bezpečný nákup
Rýchle doručenie
Diskrétne balenie
No products found