Dodacie podmienky

Fixoprost dodacie podmienky

Rýchlosť dodania je prvoradá. Tovar ktorý si objednáte v e-shope fixoprost.sk do 11:00 je z pravidla expedovaný ešte v ten istý deň. Najneskôr však do 48 hodín od zadania objednávky počas pracovných dní. Uvedomujeme si, že si možno neželáte aby ktokoľvek vedel o tom, že ste si objednali tabletky na prostatu, preto všetky balíčky odosielame s maximálnym zreteľom na diskrétnosť. Tovar je zasielaný v ochranných bublinkových obálkach bez akejkoľvek reklamy alebo názvu e-shopu.

Aké sú možnosti doručenia?

Osobný odber

Ste z okolia Bratislavy a vyhovoval by vám osobný odber? Tovar si môžete vyzdvihnúť v našom centrálnom sklade v Ivanke pri Dunaji. Osobné prevzatie je možné len na základe online objednávky. O tom že bol tovar pripravený na prevzatie vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy a emailovou správou. Tovar je zvyčajne k dispozícii na osobný odber do niekoľkých hodín, najneskôr však do 48 hodín.

 

Osobný odber iba na základe objednávky vopred! Tovar si prosím príďte vyzdvihnúť, až po výzve SMS správou a emailom! Ak ste nedostali správu, prosím kontaktujte zákaznícku podporu.

Adresa na vyzdvihnutie tovaru:

Sklad Comgate s.r.o.
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Osobné prevzatie je možné v pracovné dni 12:00 – 16:30

zobraziť mapu

Kuriérske doručenie

Ak chcete, aby vám bol objednaný tovar doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania.

Poštové doručenie

Ak pre vás nie príliš dôležitá rýchlosť doručenia ale jeho cena, odporúčame vám dodanie poštou na dobierku. Pošta doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do sveta

Využite možnosť zaslania diskrétne zabaleného tovaru do všetkých krajín Európskej Únie. Je to veľmi jednoduché. V rámci objednávkového procesu, stačí vybrať krajinu, kam má byť tovar doručený a uhradiť objednávku online pomocou vašej bankovej alebo kreditnej karty. Tovar vám odošleme kuriérom alebo poštou priamo z distribučného skladu.

Cenník dopravy a spôsob platby

Metóda prepravyCena v EURMožnosťi platbyDoba dodania
Slovenská POŠTA balík na poštu3,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Slovenská POŠTA balík na adresu4,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Kuriérska služba DHL (SK)3,50dobierka / kartou vopredD*+1
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji)1,90hotovosť / kartou vopredD*+0-1
Pošta do zahraničia (EU)6,00Iba platba kartouD*+5-10
Kuriér do zahraničia (EU)podľa ponukyIba platba kartouD*+2-10

Cenník je platný od 1.1.2018. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ceny poštovného do zahraničia sa riadia podľa aktuálnej ponuky a sú uvedené v objednávkovom formulári.

D* = deň odoslania

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

Dôležité odkazy

Kontakt
Obchodné podmienky – plné znenie

Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy

Sme si natoľko istí kvalitou a účinnosťou našich produktov, že vám ponúkame garanciu vrátenia peňazí. To znamená že ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu s produktami spokojní, pošlite nám ho späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie, do 15 dní.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní (u nás lehota predĺžená až na 15 dní) odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup pri odstúpení od kúpnej zmluvy:

  • Tovar nám zašlite najneskôr do 15 dní od doručenia.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na tento odkaz. Vyplňte všetky požadované informácie. Nezabudnite na číslo účtu, dátum a podpis.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o kúpe peniaze nemôžu byť vrátené.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil
  • Adresa pre doručenie Augeri- Comgate s.r.o. Nádražná 34, 900 28 Ivanka pri Dunaji
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti. Mohlo by to spôsobiť zdržanie vybavenia vašej požiadavky Stiahnuť formulár na reklamáciu / odstúpenie

Adresa na vrátenie tovaru

Augeri- Comgate s.r.o.
Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Suma, ktorá Vám bude vrátená nezahŕňa výšku už zaplateného poštovného. V prípade, že si prajete vrátiť peniaze späť formou poštovej poukážky, od sumy vráteného tovaru bude poplatok slovenskej pošty odrátaný a to takto:

Vrátená suma nepresahuje 30 EUR – Poplatok na Slovenskej pošte = 70 centov. Vrátená suma presahuje 30 EUR – Poplatok na Slovenskej pošte = 1 EUR.

Peniaze vám budú vrátené do 14 dní od odstúpenia od zmluvy.

V prípade reklamácií, prosím uplatnite predchádzajúci postup. Reklamácie sú vybavované v súlade s obchodnými podmienkami platnými v čase uzatvorenia kúpnej zmluvy a taktiež v plnom súlade s legislatívou SR.