Koncentrované
zloženie Fixoprostu

Fixoprost obsahuje vyváženú zmes koncentrovaných prírodných extraktov, ktoré prinesú úľavu od problémov s prostatou a zároveň predchádzajú ďalšiemu zhoršovaniu stavu prostaty. Prečítajte si o blahodárnych účinkoch výťažkov, ktoré Fixoprost obsahuje.

Palma Serenoa plazivá (Serenoa Repens)
Palma Serenoa plazivá (Serenoa Repens)

Extrakt z tejto palmy malého vzrastu, je zložkou ktorej patrí najväčší podiel v tabletkách na prostatu Fixoprost. Serenoa plazivá je lekárskou obcou veľmi uznávaným prostriedkom, na odstránenie nezhubných problémov s prostatou. Fixoprost obsahuje 80% najčistejšieho koncentrovaného extraktu z plodov tejto rastliny. Preto si môžete byť istí že získavate skutočnú kvalitu.

Žihľava dvojdomá (Uritrica Dioica)
Žihľava dvojdomá (Uritrica Dioica)

Extrakt zo žihľavy dvojdomej sa už od dávna používa pri problémoch s močovými cestami. Je vynikajúcim prostriedkom na podporu normálneho fungovania prostaty a pôsobí protizápalovo. Poskytuje úľavu všetkým častiam močového systému od obličiek až po močovú trubicu. Koncentrovaný extrakt zo žihľavy je preto dôležitou súčasťou Fixoprostu.

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba)
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba)

Táto všestranná rastlina je známa svojimi povzbudzujúcimi účinkami a schopnosťou zlepšovať prekrvenie periférnych častí tela. Extrakt z Ginka je však aj silným antioxidantom, ktorý zachytáva škodlivé voľné radikáli a znižuje riziko vzniku rakoviny prostaty.

Lykopén
Lykopén

Ide o veľmi silný antioxidant, ktorý sa získava zo špeciálnej odrody rajčín. Lykopén pomáha predchádzať rakovine prostaty, a ďalších typov rakoviny. Lykopén nájdete aj v obyčajných rajčinách, je ho však veľmi málo. Jedna kapsula Fixoprostu obsahuje také veľké množstvo Lykopénu, aké by ste našli vo dvoch kilogramoch bežných rajčín.

pomocné látky
Ďalšie pomocné látky ktoré Fixoprost obsahuje

Fixoprost ďalej obsahuje Vlákninu s názvom Inulín, niekoľko miligramov želatíny rastlinného pôvodu ktorá je použitá na výrobu kapsule slúžiacej ako obal na účinné látky a nakoniec rastlinný Stearan horečnatý, ktorý zabraňuje tvorbe hrudiek v zmesi všetkých zložiek Fixoprostu.

Zloženie Fixoprost tabletka

Toto vo Fixoproste nenájdete

  • Ani miligram farbiva
  • Škodlivé chemické látky
  • Živočíšne zložky - Fixoprost je vhodný pre vegetariánov a vegánov
Vyskúšať Fixoprost
Skladom

Vyberte si z ponuky
výhodných balíčkov

Bezpečný nákup
Rýchle doručenie
Diskrétne balenie
No products found